Programi

Mir’Men’Kiss
E hënë- E premte 07.00- 10.00
(të shtunave “Mir’Men’Kiss Weekend” nga ora 9.00-12.00)

Korsia 105
E hënë – E shtunë 15.00-19.00

Vodafone

Na Dëgjoni


Rreth Nesh

Kissi lindi për kënaqësinë e qejfdashësve në 3 Korrik, 2009. Formati muzikor përcjell; Superhitet e sotëm dhe të djeshëm. Ne ju hallakasim me muziken më të Re, më të mirë dhe gjithashtu me informacionin e llafet me taze. Me pak fjale: KISS is FRESH!!!

Twitter

 • Temporary out of service
Parashikimi i Motit
 • Today
  32°C / 16°C
 • Sat
  32°C / 16°C
 • Sun
  31°C / 16°C
 • Mon
  31°C / 15°C