Kryesore
Back to 90′s Mir’Men’Kiss Korsia 105
 
Back to 90′s

Back to 90′s

Back to 90's cdo te premte ora 21:00

Mir’Men’Kiss

Mir’Men’Kiss

Puthja e mengjesit

Korsia 105

Korsia 105

Hyni në korsinë tonë çdo pasdite nga ora 15.00-19.00 për disa orë ndryshe

West kunder Obames.

21/11/13

Kanye West eshte betuar, se nuk do ta permende me asnjehere emrin e Barack Obamas, ndersa mendon se presidenti amerikan e thote emrin e kengetarit vetem se deshiron te jete i popullarizuar tek te rinjte. 36-vjecari eshte kritikuar nga Obama ne disa raste, por ai mendon se kreu i Shtepise se Bardhe e ben kete [...]

Lexo më shumë

Postuar tek Lajme0 Komente

Dumb and Dumber, rikthehet.

Dumb and Dumber, rikthehet.

19/11/13

Kompania “Universal” ka dhene daten se kur do te shfaqet para publikut vazhdimi i filmit “Dumb and Dumber”. Sipas revistes Variety, fansat do te mund ta shikojne komedine nga 14 nentori i vitit 2014.Edhe pse ka pasur dyshime nese Jim Carrey do ta perserise rolin e Lloyd Christmas, kompania ka konfirmuar se ai do te luaje [...]

Lexo më shumë

Postuar tek Lajme0 Komente

Sa me patriote, aq me te shendetshem.

Sa me patriote, aq me te shendetshem.

18/11/13

Sipas nje studimi te Universitetit Illionis lidhur me indeksin e kenaqesise personale, qytetaret patriote jane me shume te kenaqur se sa te tjeret. Ky sondazh, i ka lejuar kerkuesit ne fushen e psikologjise Mike Morrison, Louis Tay dhe Ed Diener, te marrin dhe te krahasojne 130 mije pergjigje, nga analizimi i te cilave, u vu [...]

Lexo më shumë

Postuar tek Lajme0 Komente

Pa muziken, Eminem do kish vdekur.

Pa muziken, Eminem do kish vdekur.

16/11/13

Eminem, ne nje interviste te fundit, eshte shprehur se muzika e ka ndihmuar te fokusohet per te tejkaluar problemet me varesine nga substancat. Pas kater vitesh lufte me qetesuesit e dhimbjeve dhe abuzimin me substanca qetesuese, qe e cuan ate afer nje mbidoze fatale ne vitin 2005, tani Eminem shpallet i paster. “Mendoj se nje [...]

Lexo më shumë

Postuar tek Lajme0 Komente

Vodafone

Na Dëgjoni


Rreth Nesh

Kissi lindi për kënaqësinë e qejfdashësve në 3 Korrik, 2009. Formati muzikor përcjell; Superhitet e sotëm dhe të djeshëm. Ne ju hallakasim me muziken më të Re, më të mirë dhe gjithashtu me informacionin e llafet me taze. Me pak fjale: KISS is FRESH!!!

Twitter

 • Temporary out of service
Parashikimi i Motit
 • Today
  32°C / 16°C
 • Sat
  32°C / 16°C
 • Sun
  31°C / 16°C
 • Mon
  31°C / 15°C